Reklama

Amazon Kindle Fire 10,1" w trzecim kwartale 2012?

O planach wprowadzenia na rynek przez Amazon tabletu z ekranem o przekątnej 10,1" słyszymy nie od dziś, więc napływające kolejne informacje w tej sprawie nie są dla nas żadnym zaskoczeniem. Wciąż jednak nie wiadomo na ile te wieści są prawdziwe... Choć wiele wskazuje na to, że faktycznie są.

Według Digitimes 10,1-calowy tablet Amazonu zadebiutuje w trzecim kwartale 2012 roku, a nie - jak wcześniej spekulowano - w drugim. Ale to nie koniec informacji dotyczących tabletów Amazonu. Od dłuższego czasu mówiło się, że gigant planuje wypuszczenie nawet trzech urządzeń tego typu: 7-calowego drugiej generacji (pewnie w okolicy rocznicy premiery Kindle Fire), 10,1-calowego (teraz wiemy, że w Q3) oraz 8,9-calowego.

Reklama

Jak donoszą redaktorzy wspomnianego serwisu, ten ostatni miał zostać rzekomo anulowany i najprawdopodobniej nie doczekamy się jego rynkowej premiery.

Trzeba jednak pamiętać, jak to w przypadku wszelkich plotek bywa, że powyższe informacje mogą się okazać całkowicie wyssane z palca. Choć, jak zapewne wiecie, w każdej nieoficjalnej wiadomości jest ziarenko prawdy. Tym razem może nim być fakt, iż Amazon faktycznie pracuje nad kolejnymi tabletami.

Źródło informacji

tabletowo.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie wiadomo | Kindle Fire | tablet | amazon.com | Amazon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje