Reklama

7-calowy iPad w październiku?

Anonimowe źródła serwisu iMore twierdzą, że firma Apple przygotowuje się do wprowadzenia na rynek mniejszej wersji iPada, wyposażonej w ekran o rozdzielczości 7 cali. Jego premiera miałaby mieć miejsce w okolicach października.

To nie pierwszy raz, kiedy w internecie pojawiają się plotki na temat mniejszego iPada. Oznacza to, że wśród użytkowników panuje duże zapotrzebowanie na tego typu produkt.

Reklama

Nieoficjalne informacje podają, że pomimo zmniejszenia przekątnej ekranu, miałaby zostać zachowana jego wysoka rozdzielczość: 2048 na 1536 pikseli. Pozwoliłoby to na zachowanie cech ekranu Retina zastosowanego w najnowszych iPhone'ach. Cena takiego urządzenia miałaby oscylować w granicach 200 - 250 dolarów. Głównym elementem, który wpłynąłby na zmniejszenie ceny, miałoby być ograniczenie ilości pamięci dostępnej w urządzeniu. Użytkownicy mieliby otrzymać do dyspozycji 8GB.

Mówi się, że 7-calowy iPad może mieć swoją premierę wraz z kolejną generacją iPhone'a w październiku tego roku. Czy to prawda, okaże się zapewne w trakcie konferencji WWDC.

Źródło informacji

instalki.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: iPad | apple

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje