Reklama

30 tysięcy użytkowników SDI

Ponad 30 tysięcy użytkowników Internetu korzysta już z usługi SDI (Stały Dostęp do Internetu) oferowanej przez TP S.A. Najwięcej klientów korzystających z SDI jest w Warszawie (5561), Gdańsku (3697), Krakowie (3594) i Poznaniu (3547).

Stały Dostęp do Internetu - SDI polega na zapewnieniu klientom stałego połączenia z siecią Internet. Za usługę jest pobierana stała opłata miesięczna 160 zł, niezależnie od stopnia wykorzystania łącza.

Reklama

SDI oferuje klientowi stały, niezależny dostęp do zasobów Internetu z maksymalną przepustowością łącza wynoszącą 115 kbit/s. Oprócz możliwości nieograniczonego korzystania z Internetu, użytkownik otrzymuje stały adres IP (identyfikujący jego komputer w Internecie), dzięki czemu może skonfigurować we własnym zakresie serwer poczty elektronicznej (e-mail) oraz serwer stron WWW. SDI wykorzystuje istniejącą linię telefoniczną nie ograniczając zarazem możliwości prowadzenia rozmów telefonicznych.

Usługa oparta jest na systemie HiS (Home Internet Solution), który został opracowany i jest produkowany przez firmę Ericsson. System HiS składa się z terminala SDI, instalowanego w domu użytkownika oraz urządzenia dostępowego instalowanego w centrali telefonicznej, która obsługuje linię telefoniczną abonenta. Terminal SDI jest podłączany do portu szeregowego komputera i łączony z gniazdkiem telefonicznym w domu abonenta. Do terminala można podłączyć dowolny aparat telefoniczny lub faksowy, co umożliwia prowadzenie normalnej rozmowy telefonicznej lub wysyłanie faksu podczas połączenia internetowego. Obsługa terminala SDI nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy technicznej. Więcej na temat SDI przeczytasz w innym miejscu serwisu Komputery INTERIA.PL.

SDI jest oferowany niezależnie od dotychczasowego systemu dostępu do Internetu przy pomocy ogólnopolskiego numeru 0 20 21 22.

Informacje nt. SDI można znaleźć w Internecie na stronie www.tpsa.pl/sdi.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Orange Polska S.A. | dostęp | 30 tysięcy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje