Reklama

Xiaomi oficjalnie prezentuje powerbanka o pojemności 20 Ah

Dotychczasowo Xiaomi w swoim portfolio posiadało powerbanki z maksymalną pojemnością 16 Ah, co i tak było dużo, ale dzisiaj się to zmienia. Zgodnie z niedawną plotką, którą Wam przedstawialiśmy, do oferty właśnie dołącza odmiana przenośnego banku energii o pojemności 20 Ah (20 000 mAh).

Dodatkowo Chińczycy zdecydowali się zastosować technologię Quick Charge 2.0 od firmy Qualcomm, co z pewnością zainteresuje wielu użytkowników mobilnych urządzeń ze Snapdragonami na pokładzie. Nowe rozwiązanie umożliwia szybkie ładowanie samego powerbanka i od 0 do 100 proc., wystarczy 5 godzin, aby mieć pełne 20 Ah. Ze specyfikacji warto jeszcze wymienić dwa porty USB, a także cztery diody informujące o stanie naładowania. Na koniec cena. Po przeliczeniu wynosi około 100 złotych, ale pamiętajmy, że jeśli my będziemy chcieli kupić tego powerbanka to będziemy zmuszeni doliczyć jeszcze kilkanaście złotych.

Reklama

Niemniej jednak wciąż jest to bardzo atrakcyjna propozycja. Niestety, musimy poczekać na pojawienie się powyższej nowości na takich portalach jak Aliexpres. Mimo wszystko, znacie lepszą ofertę?

Łukasz Pająk

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje