Reklama

Samsung pracuje nad kolejnym zegarkiem?

Samsung to producent, który posiada w swoim portfolio kilka inteligentnych zegarków i nie ulega wątpliwości, że jest pod tym względem rynkowym przodownikiem. Najnowsze wnioski patentowe wskazują, że południowokoreański gigant pracuje już jednak nad kolejnym egzemplarzem, tym razem o zaokrąglonych kształtach.

Moto 360 może mieć poważnego konkurenta, bowiem Samsung prawdopodobnie zamierza wypuścić na rynek inteligentny zegarek o zaokrąglonych kształtach. Dotychczas wszystkie modele tej firmy charakteryzowały się kwadratowym designem. Z patentu możemy się również dowiedzieć, że w przypadku nowych smartwatchów Samsunga zmieni się sposób ładowania. Gniazdo zostanie bowiem przeniesione na dolną część paska, zaraz koło zapięcia. Wszystko wskazuje zatem na to, że paski będą niewymienialne.
 
Samsung ma również zamiar powrócić do wbudowanego aparatu, który był obecny w pierwszym Galaxy Gear, a zabrakło go chociażby w ostatnich inteligentnych zegarkach. Oczywiście wnioski patentowe nie wskazują, że Samsung musi wykorzystać tę technologię. Wszystko wskazuje jednak na to, że właśnie tak się stanie.

Dowiedz się więcej na temat: samsung | smartwatch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje