Reklama

MicFlip, czyli koniec z problemem złej strony wtyczki USB

Nowy hit związany z Androidem M czy też premierą nowego MacBooka lub Chromebooka to USB typu C, którego zastosowanie jest bardzo wszechstronne, ale ma jedną, bardzo ważną dla wielu użytkowników zaletę. Nie ma znaczenia, w którą stronę włożymy kabel i tak wtyczka zostanie podłączona.


Reklama

Jednak co ze starszymi urządzeniami, których użytkownicy również nie chcieliby się martwić o stronę wtyczki USB, którą akurat wkładają do gniazda? Oto pomysł MicFlip, który pojawił się na Indiegogo, a więc odpowiedniku Kickstartera. W pełni kompatybilny kabel USB typu A, który w obie strony będzie pasował do tradycyjnego gniazda. Jak to działa? Na dole materiału krótki filmik wyjaśniający funkcjonowanie tego gadżetu.

Rozwiązanie MicFlip jest o tyle ciekawe, że również pełnowymiarowa wtyczka USB pasuje w każdy sposób do dedykowanego mu gniazda. Także zwiększona została wytrzymałość i już nie tak łatwo jest zniszczyć przewód.

Wszystko prezentuje się ciekawie, ale ile to będzie kosztować? Patrząc na ceny na Indiegogo możemy się spodziewać ceny w Polsce wynoszącej około 40 złotych. Dostępne mają być wersje 20 cm i 200 cm, czyli tak naprawdę najodpowiedniejsze do codziennego użytkowania w domu oraz w podróży. Bylibyście zainteresowani?

Łukasz Pająk


Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje