Reklama

iWatch już w produkcji?

Rywalizacja na rynku inteligentnych zegarków staje się coraz bardziej zacięta. Motorola pracuje nad swoim rozwiązaniem, podobnie sprawa wygląda w przypadku LG. W sklepach znajduje się już najnowszy smartwatch od Sony i Samsunga. Czy Apple w najbliższym czasie dołączy do tych producentów? Wszystko wskazuje na to, że tak!

Z jednej z chińskich fabryk, w której produkowane są komponenty podzespołów elektronicznych, wyciekła informacja na temat iWatch - czyli mocno wyczekiwanego i oficjalnie nie zaprezentowanego smartwatcha od Apple. Według najnowszych wieści, amerykańska firma rozpoczęła już produkcję swoich zegarków. Poznaliśmy nawet kilka konkretów na ten temat. 

Reklama

iWatch ma być najcieńszą konstrukcją wśród wszystkich inteligentnych zegarków dostępnych na rynku. Firma Apple mogła to osiągnąć poprzez specjalny system produkcji - System-in-Package. Na czym on polega? Wszystkie komponenty urządzenia zostały umieszczone w jednym elemencie, co pozwoliło zaoszczędzić sporo miejsca. Niestety takie rozwiązanie ma też swoje wady - jeżeli jeden z podzespołów ulegnie awarii, do wymiany będzie cały zegarek.
 
Źródła podają, że jeszcze w drugim kwartale bieżącego roku Apple chce wyprodukować od 2,5 do 3 milionów urządzeń. Plany na trzeci kwartał są już znacznie bardziej ekspansywne - 15 milionów. Amerykańska firma spodziewa się, że w 2014 roku sprzeda około 20 milionów inteligentnych zegarków.
 

Oczywiście nie znamy oficjalnej daty premiery urządzenia. Apple nabiera wody w usta i należy czekać do oficjalnej zapowiedzi.

Źródło informacji

instalki.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje