Reklama

​Firma WIMM - specjalista od smartwatchów od roku w posiadaniu Google!

Wszyscy wciąż z niecierpliwością oczekują premiery inteligentnego zegarka Samsunga. Dla przypomnienia, Galaxy Gear ma zadebiutować na targach IFA w Berlinie wraz z nowym Notem już za kilka dni. Tymczasem na światło dzienne trafiają kolejne informacje dotyczące inteligentnych zegarków.

Pamiętacie pogłoski, jakoby miał powstać Nexusowy smartwatch? Otóż plotki na ten temat krążą już od dość dawna, ale do tej pory nie było na ten temat żadnych konkretów. Do dziś. Otóż w sierpniu 2011 mała firma o nazwie WIMM postanowiła stworzyć swój wielofunkcyjny zegarek nazwany WIMM One. Około rok później firma zaniechała działań mających wprowadzić ich produkt na rynek informując, że nawiązała (w tłumaczeniu): "ekskluzywną, prywatną współpracę". Wtedy wszyscy spekulowali, że chodzi o Apple - tymczasem informacja dotyczyła giganta z Mountain View. Wisienką na torcie może być wiadomość, że Google jest posiadaczem domeny smartwatch.com!

Reklama

Niewątpliwie czeka nas ogromny, zegarkowy boom rynkowy. Do sprzedaży niebawem ma trafić nowy produkt Sony, światło dzienne ujrzy samsungowy Gear, LG i Motorola opracowują również swoje własne rozwiązania, a teraz do całej stawki dołączył jeszcze sam "wujek Google".

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Google | smartwatch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje