Problemy Nexusa 4 po aktualizacji do Androida 4.3

Wtorek, 6 sierpnia 2013 (05:46)

​Android w wersji 4.3 Jelly Bean jest już dostępny dla posiadaczy smartfonów Nexus 4. W internecie pojawiło się natomiast sporo narzekań na wadliwe działanie sprzętu po przeprowadzeniu aktualizacji.

Zdjęcie

LG Nexus 4 ma problemy po aktualizacji do Androida 4.3 /materiały prasowe
LG Nexus 4 ma problemy po aktualizacji do Androida 4.3
/materiały prasowe
Samsung Galaxy S4 i HTC One Google Play Edition już z Androidem 4.3

Zaledwie kilka dni po oficjalnej prezentacji Androida 4.3, aktualizację otrzymały urządzenia Samsung Galaxy S4 i HTC One z serii Google Play Edition. czytaj więcej

Użytkownicy skarżą się między innymi na przegrzewanie się urządzenia po wgraniu najnowszej wersji Androida, a także na wadliwy start, który przejawia się naprzemiennym wyświetlaniem znaczka Google i Nexusa.

Niektóre telefony nie proszą o kod PIN zaraz po starcie. Zauważono również problemy z poprawnym odblokowywaniem urządzenia i ogólną wydajnością sprzętu - niekiedy smartfon nie reaguje na dotyk.

Część użytkowników skarży się, że ich aplikacje wyparowały wraz ze zdjęciami w galerii. Odnotowano także problemy z zasięgiem urządzenia.

Posiadacze Nexus 4 informują, że większość z powyższych problemów można naprawić, przywracając ustawienia fabryczne. Niestety wiąże się z tym utrata danych.

Oczywiście nie wszystkie smartfony doświadczają powyższych błędów. W sieci można znaleźć wiele głosów mówiących, że telefon po aktualizacji działa lepiej.

Reklama

Artykuł pochodzi z kategorii: Smartfony

Źródło informacji

instalki.pl
POLECANE zwiń