Problemy Nexusa 4 po aktualizacji do Androida 4.3

​Android w wersji 4.3 Jelly Bean jest już dostępny dla posiadaczy smartfonów Nexus 4. W internecie pojawiło się natomiast sporo narzekań na wadliwe działanie sprzętu po przeprowadzeniu aktualizacji.

Użytkownicy skarżą się między innymi na przegrzewanie się urządzenia po wgraniu najnowszej wersji Androida, a także na wadliwy start, który przejawia się naprzemiennym wyświetlaniem znaczka Google i Nexusa.

Niektóre telefony nie proszą o kod PIN zaraz po starcie. Zauważono również problemy z poprawnym odblokowywaniem urządzenia i ogólną wydajnością sprzętu - niekiedy smartfon nie reaguje na dotyk.

Część użytkowników skarży się, że ich aplikacje wyparowały wraz ze zdjęciami w galerii. Odnotowano także problemy z zasięgiem urządzenia.

Posiadacze Nexus 4 informują, że większość z powyższych problemów można naprawić, przywracając ustawienia fabryczne. Niestety wiąże się z tym utrata danych.

Oczywiście nie wszystkie smartfony doświadczają powyższych błędów. W sieci można znaleźć wiele głosów mówiących, że telefon po aktualizacji działa lepiej.

Źródło informacji

instalki.pl

Reklama

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze (36)

Dodaj komentarz Sortuj

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje