OnePlus One 2 - nowe informacje o następcy "perfekcyjnego smartfonu"

Chińczycy z OnePlus pod koniec września zapowiedzieli następcę modelu One. Konkretów wciąż nie ma, ale internet aż huczy od plotek.

Najnowsze doniesienia o "zabójcy przyszłorocznych flagowców" zostały udostępnione na jednym z indyjskich serwisów, który - tradycyjnie już - miał je dostać od wiarygodnego informatora. Opublikowane na Times Of India dane wskazują, że OnePlus zadba o większe możliwości personalizacji wyglądu swojego telefonu.

Reklama

Pozwolić mają na to dodatkowe pokrywy baterii, czyli tzw. StyleSwap. Podobne rozwiązanie pokazano na prezentacji pierwszego One'a, ale finalnie do sprzedaży trafiły tylko bambusowe plecki. Ich produkcja do tego bardzo szybko została zakończona. W przyszłym roku Chińczycy mają nie tylko wrócić do tego pomysłu, ale powinni wprowadzić pokrywy wykonane z innych materiałów. Mówi się o drewnie, tkaninie dżinsowej i Kevlarze, które miały pojawić się w tym roku.

To jednak nie wszystko. Źródło przecieku sugeruje, że OnePlus może zaskoczyć wyposażeniem nowego One'a. Na chwilę obecną nie wiadomo niestety, o jakie elementy konstrukcji może chodzić. Pojawiły się też pierwsze wzmianki o cenie urządzenia, która ma wynieść poniżej 500 dol. Warto przypomnieć, że podobne plotki krążyły przed premierą pierwszego urządzenia firmy, a sprzęt można było na koniec kupić już za 299 dol.

Plotek o następcy OnePlus One z pewnością będzie przybywać. Warto je śledzić, gdyż Chińczycy pokazali już, że potrafią zrobić ciekawe urządzenie.

Mateusz Żołyniak

komórkomania.pl

Dowiedz się więcej na temat: OnePlus One | chiński smartfon | smartfon z Androidem

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje