Nokia Lumia z 41-megapikselowym aparatem zaprezentowana na zdjęciu

Nokia Lumia 1020 to kolejny smartfon fińskiego producenta, który nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, jednak za sprawą różnych źródeł mogliśmy już zobaczyć jego wygląd na niezbyt dobrych jakościowo zdjęciach. Teraz do sieci wyciekła kolejna fotografia, przedstawiająca ten telefon w całej okazałości.


Zdjęcie pochodzi z twitterowego konta evleaks. Nie zajmowalibyśmy się tą sprawą gdyby nie fakt, że w przeszłości profil ten opublikował wiele przedpremierowych zdjęć telefonów, które w ostateczności okazały się rzeczywistością. W tym przypadku może być podobnie.

Fotka przedstawia jedynie przód smartfonu, dlatego też nie jesteśmy w stanie rzucić okiem na to, co w telefonie najważniejsze - 41-megapikselowy aparat fotograficzny. Zamiast tego widzimy specjalną aplikację Nokia Pro Cam, która wcześniej nie pojawiła się w żadnym urządzeniu fińskiego producenta. Można zatem się domyślać, że zaoferuje ona całkowicie nowe możliwości wykonywania zdjęć.

Przy okazji warto zaznaczyć, że jest to pierwszy model z serii Lumia oznaczony czteroma cyframi. Czyżby fińskie telefony powracały do korzeni? Pamiętacie jeszcze Nokię 3310?

Więcej informacji na temat Nokii Lumii 1020 może się pojawić już 11 lipca. Wtedy też prawdopodobnie nastąpi oficjalna prezentacja urządzenia.

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nokia | nokia 1020

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje