T-Mobile kusi smartfonami i zachęca do zmiany operatora

Poniedziałek, 21 stycznia 2013 (17:03)

T-Mobile wprowadza promocję „Smartfonowa okazja”, w której klienci będą mogli kupić nowoczesne telefony już od złotówki w 24 miesięcznych umowach, a także nową promocję dla abonentów przenoszących numer. Umożliwia ona podpisanie z T-Mobile krótkiej, 18-miesięcznej umowy w taryfach multimedialnych i minutowych z benefitami takimi samymi jak przy umowie na 24 miesiące.

Zdjęcie

T-Mobile chce przyciągnąć nowych abonentów /©123RF/PICSEL
T-Mobile chce przyciągnąć nowych abonentów
/©123RF/PICSEL

Nowa oferta Plus Mix - pakiet MB na próbę

W piątek 18 stycznia Plus Mix wprowadza nową „Ofertę z pakietem MB na próbę”, w której klienci otrzymają pakiety nawet do 400 minut do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci, pakiet internetowy 125 MB na próbę oraz bezpłatny pakiet 2.000 MMSów do sieci Plus do wykorzystania przez cały... czytaj więcej


Sieć T-Mobile stworzyła nową ofertę z możliwością podpisania krótszego, półtorarocznego kontraktu z operatorem w ramach taryf Rodzinnych pozostawiając benefity takie jak przy umowach 24-miesięcznych. Dodatkowo klienci mogą wybrać również jeden z nowoczesnych telefonów w bardzo korzystnej cenie m.in: Sony Xperia J za 1 zł w taryfie Rodzina 60.

W opcji multimedialnej użytkownicy otrzymają dodatkowo bezpłatnie pakiet 250MB z możliwością zwiększenia go aż do 1 GB za 10 zł miesięcznie. W taryfach minutowych klienci nie muszą korzystać z pakietów danych i wybrać opcję, w której połączenia z internetem do 1 MB miesięcznie będą kosztowały 3 zł, a po jego przekroczeniu dodatkowo 7 zł za transmisję danych do 100 MB miesięcznie. 

Reklama

Zarówno taryfy multimedialne i minutowe można rozszerzyć o dodatkowe usługi w zależności od indywidualnych wymagań klientów. Do ich dyspozycji T-Mobile przygotował:

- nielimitowane rozmowy w ramach sieci T-Mobile w Polsce,

- pakiety 100 000 SMS-ów wymiennych na MMS-y do sieci T-Mobile lub sieci krajowych,

- pakiet minut do krajowych sieci stacjonarnych,

- Sieć Rodzinna z 2 000 minut dla każdego uczestnika sieci.

Każdą z tych opcji klient może dokupić za jedyne 1,99 zł.

  Klienci, którzy chcą zmienić operatora i korzystać już z nowego telefonu od T-Mobile nie muszą czekać do zakończenia aktualnej umowy. T-Mobile przygotował dla nich rozwiązanie, które pozwala na otrzymanie nowego telefonu nawet 6 miesięcy przed jej zakończeniem. Do tego czasu klient nie musi ponosić opłat abonamentowych związanych z umową zawartą z T-Mobile. Wszystkie warunki i związane z nimi opłaty będą obowiązywały po zakończeniu umowy u poprzedniego operatora.

Smartfonowa okazja w T-Mobile

W nowej ofercie T-Mobile będą dostępne najbardziej popularne modele smartfonów z opłatą na start już od 1 zł. W taryfie Rodzina 60 będą to między innymi: Sony Xperia S, iPhone i Nokia Lumia 820. W taryfie Rodzina 210 można wybrać m.in. Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy Note II, Nokia 808, Windows Phone 8X by HTC. 

W nowej ofercie dostępnych będzie 5 taryf, w których stała, całkowita miesięczna opłata przez cały okres umowy wynosić będzie: 99,90 złotych w taryfie Rodzina 40, 139,90 złotych w taryfie Rodzina 60, 189,90 złotych w taryfie Rodzina 80 i Rodzina 170, oraz 249,90 złotych w taryfie Rodzina 210. W zależności od wysokości miesięcznej opłaty klienci otrzymają bezpłatny pakiet 250 lub 500 MB dostępu do Internetu w telefonie. W taryfach Rodzina 60 i 80 abonenci otrzymują promocyjny pakiet 400 minut do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Natomiast w taryfach Rodzina 170 i 210 będzie to pakiet minut non stop do krajowych sieci komórkowych.

T-Mobile przygotował też dla klientów w wybranych taryfach możliwość rozszerzenia pakietu usług zawartych w abonamencie o dodatkowe w promocyjnej cenie 1,99 zł miesięcznie. Klienci będą mogli dokupić Seć Rodzinną dla grupy dwóch lub czterech użytkowników, z których każdy otrzymuje pakiet 2000 minut na rozmowy z pozostałymi uczestnikami grupy. Otrzymane w ten sposób minut można wymiennie wykorzystywać również na SMS-y lub MMS-y. Pakiet aż 100 000 SMS-ów lub MMS-ów do wykorzystania w sieci T-Mobile w Polsce oraz ewentualnie pakiet minut non stop do krajowych sieci stacjonarnych, które pozwalają na praktycznie nieograniczone połączenia z numerami stacjonarnymi w Polsce.

Artykuł pochodzi z kategorii: T-Mobile

INTERIA.PL/informacje prasowe
Więcej na temat:T-Mobile | t-mobile oferta
POLECANE zwiń