Orange i 1000 SMS-ów do wszystkich sieci

Wtorek, 25 czerwca 2013 (16:54)

Od dziś klienci usług Orange na kartę mogą korzystać z promocji "Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci". Dzięki niej, za SMS do dowolnej sieci komórkowej w Polsce zapłacą 1 grosz.

Zdjęcie

„Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci” - nowa promocja Orange /©123RF/PICSEL
„Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci” - nowa promocja Orange
/©123RF/PICSEL

Z promocji Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci mogą skorzystać abonenci usług w taryfach: Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz ofert Zetafon i Minutofon z taryfą Orange One.

Aby kupić pakiet, należy skorzystać z jednej trzech możliwości jego zamówienia:

Reklama

- wysyłając SMS o treści PAKIET pod numer 585 (opłata jak za SMS do Orange),
- wpisując w telefonie krótki kod *110*55# i potwierdzając przyciskiem "zadzwoń" (bezpłatnie),
- kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem *100 (opłata za połączenie zgodna z obowiązującym Abonenta cennikiem).

Z promocji, która potrwa do 31 sierpnia 2013 r., klienci mogą korzystać wielokrotnie, włączając dowolną liczbę pakietów. Aktywacja pakietu kosztuje 10 zł i następuje najpóźniej w ciągu 24 godzin od zamówienia. Pakiet jest ważny przez 30 dni od aktywacji, która każdorazowo jest potwierdzona SMS-em zwrotnym. Usługa nie obejmuje SMS-ów na numery specjalne oraz SMS-ów w roamingu i na numery zagraniczne.

Klienci mogą w każdej chwili sprawdzić stanu wykupionego pakietu oraz czas jego ważności: wysyłając SMS o treści ILE pod numer 585 (opłata jak za SMS do Orange), wpisując w telefonie kod *110*55*1# i potwierdzając przyciskiem "zadzwoń" (bezpłatnie).


Artykuł pochodzi z kategorii: Operatorzy

Informacja prasowa/INTERIA.PL
Więcej na temat:Orange | orange oferta | oferta na kartę | sms | smsy
POLECANE zwiń