Dniówki w Heyah - cały dzień za 0,28 zł

Nowa oferta Heyah pozwala na cały dzień gadania, SMS-owania czy serfowania w internecie za 0,28 zł. Od 9 września do Heyah wkraczają "Dniówki".


Reklama

Heyah oferuje nowy system rozliczania usług, który pozwala na pełną kontrolę wykorzystywanych środków z konta. Użytkownicy za 0,28 zł otrzymują nielimitowane rozmowy do Heyah i T-Mobile, SMS-y do wszystkich sieci lub serfowanie w sieci przez cały dzień, czyli "Dniówkę" dowolnej usługi. Aktywuje się ją tylko 1 raz - moment pierwszego skorzystania z usługi w kolejnych dniach jest równoznaczny z rozpoczęciem dniówki. Co ważne, jeśli przez cały dzień nie skorzysta się z danej usługi - opłata dzienna nie zostanie pobrana, czyli jak nie korzystasz to nic nie płacisz. Można zatem ograniczyć się wyłącznie do tego, z czego korzysta się najwięcej i świadomie oszczędzać. Klient może korzystać jednocześnie ze wszystkich trzech dniówek.

Heyah proponuje też dodatkowe, opcjonalne pakiety usług. Pakiety internetowe to koszt odpowiednio: 10 złotych za 1 GB, 20 zł za 3 GB i 30 zł za 6 GB na 30 dni. Klienci mogą aktywować również, m.in. pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 złotych, czy pakiety od 30 do 120 minut do wszystkich sieci w cenie od 5 do 15 złotych.

Kolejną nowością w taryfie Dniówka jest połączenie baz klientów T-Mobile i Heyah i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci, co dla klientów oznacza niższe koszty. Zmiana podejścia oznacza również wprowadzenie oferty Heyah do sieci sprzedaży T-Mobile. Wraz z nową ofertą do sprzedaży trafiają startery Heyah przygotowane w nowej wizualizacji. Doładowania w nowej taryfie przedłużają ważność konta według zasad: doładowanie za 5 - 9 zł to przedłużenie o 5 dni, 10 - 19 zł (10 dni), 20 - 49 zł (1 miesiąc), 50 - 500 zł (100 dni).  

Taryfę Dniówka można aktywować kupując starter w nowej wizualizacji, wtedy nowa taryfa dostępna jest od razu, lub kupując starter w poprzedniej wizualizacji i wysyłając bezpłatny kod *100*812#. Na nową taryfę mogą również przenieść się dotychczasowi klienci Heyah, wysyłając w/w bezpłatny kod.


Dowiedz się więcej na temat: Heyah | heyah oferta

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje