Motorola szykuje tablet z ekranem 2048 x 1536 pikseli?

Czwartek, 14 lipca 2011 (15:38)

Niektórzy twierdzą, że kolejna generacja iPada zostanie wyposażona w ekran pracujący w rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Zanosi się na to, że nie tylko Apple chce zaskoczyć sporą rozdzielczością w tabletach. Nad nowym, 10-calowym sprzętem pracuje podobno Motorola. Co o nim wiadomo?

Zdjęcie

Czt zapowiadany tablet Motoroli zagrozi rynkowej dominacji iPada? /Komórkomania.pl
Czt zapowiadany tablet Motoroli zagrozi rynkowej dominacji iPada?
/Komórkomania.pl

  • Chodzą plotki, że jesienią, wraz z premierą iPhone'a 5, na świat przyjdzie kolejne dziecko Apple - iPad HD. Nie różniłby się on mocno od zwykłego iPada 2, jedyną nowością byłby ekran o największej rozdzielczości wśród tabletów - aż 2048x1536 pikseli! więcej

Motorola Xoom nie stała się godnym rywalem królującego na rynku iPada 2, jednak amerykański konkurent koncernu Steve'a Jobsa wcale się nie poddaje. Według najnowszych plotek, Motorola wypuści tablet z 10 calowy ekranem w formacie 4:3 z rozdzielczością 2048 x 1536 pikseli. Całkiem prawdopodobne jest, że urządzenie zostanie wyposażone w układ Nvidii.

Nie wiadomo jeszcze czy nowe urządzenie będzie należało do linii Xoom, czy będzie całkowicie odrębnym tabletem, jednak źródła zgodnie donoszą, że tablet oparty zostanie na Androidzie Ice Cream Sandwich. Plotki głoszą, że kolejny tablet firmy Motorola może pojawić się jeszcze pod koniec 2011 lub na samym początku 2012 roku.

Reklama

Paweł Żmuda

http://komorkomania.pl/

Więcej na temat:tablet | Motorola
POLECANE zwiń