Teraz Netia

Na rynek operatorów mioędzymiastowych wkracza kolejna firma. 1055 to nowy numer, który możemy wykręcić, jeśli chcemy zadzwonić do innego miasta. Należy on do Netii, która od dzisiaj - po Telekomunikacji Polskiej SA i Niezależnym Operatorze Międzymiastowym - oferuje takie połączenia.

Netia zaczyna usługę oferujac ceny nawet o 30 procent niższymi od Telekomunikacji - wszystko zależy od pory dnia, w której dzwonimy.

Reklama

Od września ceny połączeń międzymiastowych obniży TP S.A., ale i tak będą one wyższe niż u konkurencji. Obniżkę cen zapowiada także Niezależny Operator Międzystrefowy. Będą to ceny pomiędzy tymi oferowanymi przez Netię i Telekomunikację. Netia rusza późno, na dodatek nie będzie można z niej korzystać tak samo jak z innych operatorów. Na razie będzie działać tylko w 15 z 49 stref numeracyjnych. Konieczne będzie także podpisanie dodatkowej umowy z tą firmą. O taką sytuację Netia wini swą konkurencję ? Telekomunikację Polską. - Przez rok Telekomunikacja Polska nie chciała się zgodzić na tranzytowanie połączeń rozpoczynanych w strefie informacyjnej gdzie nie mamy sieci do tej gdzie sieć posiadamy ? powiedziała naszemu reporterowi Jolanta Ciesielska, rzecznik Netii. Dodała, że jej firma nadal prowadzi negocjacje i jest nadzieja, że już niedługo usługi międzystrefowe tego operatora będą dostępne w całym kraju.

Dowiedz się więcej na temat: Orange Polska S.A. | firma

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje