Poland Direct: Teraz Chiny i Portugalia

108 480 to numer dostępowy w Chinach dla usługi Poland Direct świadczonej przez Telekomunikację Polską SA.

TP SA uruchomiła także nowy numer dostępowy, za pomocą którego będzie można zadzwonić do Polski z Portugalii (operator Marconi), w ramach usługi Poland Direct. Nowy numer dostępowy to: 800 800 480.

Reklama

Operator informuje również o uruchomieniu usługi Country Direct w ruchu wychodzącym z Polski do Portugalii - operator Marconi - o nazwie Portugal Direct i numerze dostępowym 00 800 351 11 35

* * *

Usługa POLAND DIRECT polega na tym, że przebywając za granicą możemy uzyskać połączenie ze wskazaną przez siebie osobą w kraju, nie płacąc przy tym za połączenie. Koszty połączenia pokryje osoba, do której dzwonimy (po uprzednim wyrażeniu na to zgody). Połączenie realizowane jest poprzez telefonistkę w centrali międzynarodowej.

Aby skorzystać z usługi POLAND DIRECT należy przede wszystkim znać numer, za pośrednictwem którego można uzyskać połączenie z Polską z kraju, w którym się przebywa, czyli tzw. numer dostępu do Polski. Po wybraniu właściwego numeru, zgłosi się telefonistka z centrali międzynarodowej w Polsce. Należy podać jej własne nazwisko oraz telefon i nazwisko osoby, z którą chcemy rozmawiać. Po uzyskaniu od wzywanej osoby zgody na zapłacenie za rozmowę, połączenie zostaje zrealizowane.

Z usługi POLAND DIRECT mogą skorzystać wszystkie osoby przebywające za granicą, które chcą połączyć się z Polską, a nie posiadają bądź nie chcą wydawać gotówki.

Opłata za połączenie w ramach POLAND DIRECT obliczana jest zgodnie z taryfą za połączenia międzynarodowe oraz powiększana o opłatę dodatkową za realizację połączenia w ramach usługi POLAND DIRECT w wysokości 1zł + VAT.

Więcej informacji o usłudze POLAND DIRECT na www.tpsa.pl/polanddirect

Dowiedz się więcej na temat: operator | Chiny | Portugalia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje